Dlouhodobě stabilní zaměstnavatel

Historie společnosti Fuji Koyo Czech sahá až do roku 2002, kdy zahájila své působení na území České republiky. Již o rok později byl dokončen projekt výstavby výrobního závodu v průmyslové zóně v Plzni na Borských polích a v roce 2005 zde započala sériová výroba.

Dnes se může společnost Fuji Koyo Czech pyšnit stále se rozšiřující klientelou, stabilním zázemím a perspektivním výhledem do budoucna. A to vše jen díky píli a spolehlivosti svých zaměstnanců, kteří tvoří stěžejní páteř celé společnosti.
Ve Fuji Koyo Czech nejsou zaměstnanci jen anonymní položkou na výplatní listině. Protože se jedná o menší společnost, snadno si udržuje příjemné pracovní klima a dobré vztahy mezi kolegy. Pracovní kolektiv je pro vedení společnosti důležitou složkou pro stabilní chod společnosti a svým zaměstnancům proto nabízí zajímavé benefity a férovou odměnu a stabilní zaměstnání.
Ve Fuji Koyo Czech se budoucnosti neobáváme. Na místo toho ji s očekáváním vyhlížíme a těšíme se na nové výzvy, které nám přinese.

CERTIFIKÁTY

etický kodex / environmentální a energetická politika
Všeobecné obchodní podmíny / General conditions of purchase